Firmowe imprezy znakomicie integrują zespół, a także budują poczucie przynależności do grupy. Jeśli chcesz urządzić niezapomniane wydarzenie, które wzmocni więzi pomiędzy pracownikami, sprawdź nasze pomysły, a impreza firmowa będzie sukcesem! Prezentujemy 10 najpopularniejszych i najciekawszych propozycji. 

1. Piknik firmowy

Wspólna biesiada w miłych okolicznościach przyrody – na łące, w urokliwym parku lub pięknym ogrodzie. Na imprezę można zaprosić pracowników z całymi rodzinami, a podczas pikniku urządzić konkursy dla dzieci oraz zapewnić inne atrakcje. Nieodłącznym elementem każdego pikniku jest smaczne jedzenie, np. z grilla, który może zapewnić firma oferująca catering imprezowy.

2. Impreza tematyczna

Bal w klimacie lat 80., a może impreza inspirowana Star Wars? Pomysły na imprezę firmową są bardzo różne – wszystko zależy od preferencji uczestników oraz ich zainteresowań. Ważna jest także branża, w której działa firma. Warto wcześniej podpytać, jaki typ imprezy tematycznej przypadnie do gustu większości załogi.

Impreza firmowa w stylu PRL w Hotelu Forum

3. Warsztaty survival

Nauka umiejętności niezbędnych do przetrwania w lesie czy w czasie wojny, przygotowanie do wyjścia w teren, wiedza o podstawowym wyposażeniu preppersa – to tylko niektóre elementy, jakie mogą być poruszone na survivalowych warsztatach. Informacje bardzo interesujące i jak się okazuje, w dzisiejszych czasach niezwykle przydatne. Taka impreza firmowa będzie nie tylko ciekawa, ale również praktyczna.

4. Wieczór z kręglami

Jeden z najbardziej popularnych sposobów spędzania czasu po pracy. Wynajęcie kilku torów i zabawa w duchu sportowej rywalizacji to znakomity pomysł na imprezę firmową. Współzawodnictwo motywuje, a to przekłada się na codzienne obowiązki. Dobrym pomysłem na imprezę firmową jest urządzenie rozgrywek – wystarczy podzielić zespół na kilka drużyn.

 5. Paintball

Świetna plenerowa gra zespołowa dla osób lubiących zastrzyk adrenaliny. Imprezę można urządzić w przeznaczonym do tego celu lokalu albo w opuszczonych zabudowaniach leśnych lub w innym miejscu, które zapewni możliwość ukrycia się.  

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Zapewniamy indywidualne podejście, atrakcyjne ceny – i oczywiście pyszne jedzenie!

6. Escape room

Próby wydostania się z pokoju zagadek integrują załogę i skłaniają do wysiłku intelektualnego. Warto podzielić pracowników na kilka drużyn i ogłosić konkurs na to, która grupa szybciej wydostanie się z pokoju. Nagrodą dla zwycięzców może być voucher do SPA, bilety do kina lub inne atrakcje.

7. Gokarty

Kolejny pomysł na imprezę firmową, który uwzględnia ważny w każdej pracy element rywalizacji. Niewielkie pojazdy sunące po specjalnym torze to także świetna zabawa – solidna dawka adrenaliny i możliwość wyładowania nagromadzonych w ciągu tygodnia emocji. A to może oznaczać mniej stresu w pracy!

8. Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne pod okiem szefa kuchni lub restauratora będącego telewizyjną gwiazdą to kolejna z naszych propozycji na imprezy firmowe. Kuchnia fusion, molekularna, warsztaty sushi, azjatyckie specjały – możliwości jest bardzo wiele.

Tego typu imprezy integracyjne to nie tylko możliwość zdobycia nowych umiejętności kulinarnych, ale także zbudowania solidnego zespołu, który umie radzić sobie z nowymi zadaniami i działać pod presją czasu.

9. Bal maskowy

Elegancki bal karnawałowy np. w otoczeniu pałacowych wnętrz to świetna okazja do pokazania się z innej strony niż zawodowa. Wyszukane stroje, wykwintne dania, dobra muzyka i pięknie udekorowana sala – to przepis na wyjątkowy bal maskowy. Zaproszenie pracowników z osobami towarzyszącymi to także znakomity sposób na zbudowanie lepszych relacji między członkami zespołu.

10. Lekcja tańca

Oryginalny pomysł na imprezę firmową, w czasie której można poznać podstawowe kroki wybranego tańca towarzyskiego, szaleć przy zumbie, opanować shuffle czy inne style taneczne. Szkolenie pod okiem profesjonalnego instruktora lub znanego tancerza to dodatkowa atrakcja. W czasie imprezy można zorganizować mini konkurs na najlepszy popis – wyłonić jury, które będzie oceniać uczestników jak w „Tańcu z gwiazdami” i głosować na swoich faworytów.