REFERENCJE

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się opinią

Strona główna » Referencje
Krajowa Szkoła Skarbowości referencje logo

Krajowa Szkoła Skarbowości […] potwierdza, że firma Lastrada Catering Sp. z o.o., 30-067 Kraków, ul. Piastowska 47, świadczyła usługi cateringowe na rzecz Krajowej Szkoły Skarbowości  […] Usługi świadczone były należycie, zgodnie z postanowieniami umowy.

JSW SA referencje Lastrada logo

[…] przygotowała catering w randze VIP dla naszych zaproszonych gości – ok. 250 osób. W wydarzeniu brali udział najwyższe władze spółki, władze miasta, prezesi.
[…] Zaserwowane dania były smaczne i elegancko podane, obsługa miła i profesjonalna, a współpraca z przedstawicielami Lastrada Catering Sp. z o.o. przebiegła sprawnie.

Kraków referencje Lastrada logo

W ramach umowy przygotowano i dostarczono świeże oraz smaczne dania grillowe łącznie dla 500 uczestników imprezy. Obsługa była miła i profesjonalna, a współpraca z przedstawicielami Lastrada Catering przebiegła sprawnie.
Polecam firmę Lastrada Catering Sp. z o.o., wszystkim ewentualnym klientom jako kompetentnego, rzetelnego i godnego zaufania wykonawcę.

Uniwersytet Jagielloński referencje logo

[…]Zaserwowane dania były smaczne, obsługa miła i profesjonalna. Współpraca z przedstawicielami Lastrada Catering przebiegła sprawnie.
Firma Lastrada Catering stanęła na wysokości zadania i z pewnością nawiążemy z nimi współpracę przy następnych ważnych dla nas wydarzeniach.

Uniwersytet Jagielloński referencje logo

[…] Zaserwowane dania były smaczne, elegancko podane i w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Obsługa miła i profesjonalna, a współpraca z przedstawicielami Lastrada Catering przebiegła sprawnie. Niewątpliwym jej atutem jest sprawna, kompetentna i przede wszystkim uprzejma obsługa, skora do pomocy przez cały czas.

Herbalife Nutrition referencje logo

Lastrada Catering podczas All Staff meeting zajęła się przygotowaniem obsługi cateringowej dla 250 osób, między innymi dla przedstawicieli innych wyznań i religii. […]
Firma Lastrada Catering stanęła na wysokości zadania i z pewnością nawiążemy z nimi współpracę przy następnych ważnych dla nas wydarzeniach.

CMA referencje logo

W imieniu firmy CMA PL Sp. z o.o., z przyjemnością możemy polecić usługi firmy cateringowe Lastrada Catering Sp. z o.o., która w Expo Kraków w dniu 05.01.2023 r., podczas wieczornej integracyjnej imprezy dla Pracowników Philipa Morisa zapewniła dinner catering dla 1800 osób.[…]

Krynica Forum referencje logo

W imieniu Krynica Forum Sp. z o.o. z przyjemnością możemy polecić usługi firmy cateringowej Lastrada Catering Sp. z o.o., która w Krynicy Zdrój w dniach 19-21.10.2022 r. podczas wydarzenia Krynica Forum 2022 zapewniła całodniowe cateringi dla blisko 1500 osób.
W wydarzeniu brali udział m.in. Prezydent RP, Ministrowie, Wojewodowie, 300 prelegentów oraz 1200 uczestników.[…]

FITEQ referencje logo

[…]The food was delicious, well-served, tasteful. The Staff is professional, capable and kind. An indisputable advantage of Lastrada Catering is the fact, that they can react really fast for the changes.
Without a doubt, Lastrada Catering Sp. z o.o. services are high-level, very professional and reliable.

Event House referencje logo

[…] Wskazana firma była odpowiedzialna za przygotowanie strefy z grillem wraz z daniami oraz całą infrastrukturą, strefy z piwem i napojami. Zaserwowane dania były smaczne, obsługa miła i profesjonalna. Współpraca z przedstawicielami Lastrada Catering przebiegła sprawnie. […]

Uniwersytet Jagielloński referencje logo

[…] z przyjemnością możemy polecić usługi firmy cateringowej Lastrada Catering Sp. z o.o., która w dniu 4.06.2022 roku podczas kompleksowej organizacji Majówki Uniwersyteckiej imprezy piknikowej zapewniła catering w formie grilla dla 464 dorosłych i około 250 dzieci.

AGH referencje logo

[…] Zaserwowane dania były smaczne i elegancko podane, obsługa miła i profesjonalna, a współpraca z przedstawicielami LaStrada Catering przebiegła sprawnie. Niewątpliwym jej atutem jest sprawna, kompetentna i przede wszystkim uprzejma obsługa, skora do pomocy przez cały czas. […]

Stadion Śląski referencje logo

Firma Lastrada Catering Sp. z o.o. w dniu 8 października 2021 r. podczas organizowanego na Stadionie Śląskim w Chorzowie wydarzenia pn. Europejskie Forum Przyszłości – EFP Silesia zapewniła całodniowy catering dla 1550 osób.
Wskazana firma odpowiedzialna była ze serwis dań ciepłych, przekąsek słonych oraz słodkich, napojów, całodziennych przerw kawowych oraz za wieczorny bankiet VIP-owski – Gala Kolei Śląskich. […]

Stadion Śląski referencje logo

Firma Lastrada Catering Sp. z o.o. w dniu 7 października 2021 r. podczas organizowanego na Stadionie Śląskim w Chorzowie wydarzenia pn. Europejskie Forum Przyszłości – EFP Silesia zapewniła całodniowy catering dla 1650 osób.
Wskazana firma odpowiedzialna była ze serwis dań ciepłych, przekąsek słonych oraz słodkich, napojów, całodziennych przerw kawowych oraz za wieczorny bankiet VIP-owski – Gala KSSE. […]

Stadion Śląski referencje logo

Firma Lastrada Catering Sp. z o.o. w dniu 6 października 2021 r. podczas organizowanego na Stadionie Śląskim w Chorzowie wydarzenia pn. Europejskie Forum Przyszłości – EFP Silesia zapewniła całodniowy catering dla 1500 osób.
Wskazana firma odpowiedzialna była ze serwis dań ciepłych, przekąsek słonych oraz słodkich, napojów, całodziennych przerw kawowych oraz za wieczorny bankiet VIP-owski – Gala Otwarcia. […]

Event House referencje logo

W imieniu Event House! Barbara Czarska z przyjemnością możemy polecić usługi firmy cateringowe Lastrada Catering Sp. z o.o., która w dniu 2021.09.18 podczas imprezy piknikowej, w Hali Cracovii Karcher, dla naszego klienta zapewniła catering w formie grilla dla 350 osób. […]

Skontaktuj się z nami!

Lastrada Catering Sp. z o.o.

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

NIP: 513 023 69 27

Oferty Cateringowe

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

+48 535 610 320

oferta@lastrada.pl

Biuro i księgowość:

+48 505 415 872

biuro@lastrada.pl

Godziny pracy: pon.-pt. 9:00-17:00

Placówka: Bistro Piast

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

Manager Bistro:

+48 507 109 074

kontakt@bistropiast.pl

Dostawy:

+48 535 640 390

dostawy@bistropiast.pl
    Administratorem Państwa danych osobowych jest Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Copyright © 2017 Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, tel.: 500 250 967. Wszelkie prawa zastrzeżone.