CATERING NA IMPREZY I EVENTY

Strona główna » Catering eventowy

Jesteśmy firmą o bardzo dużym doświadczeniu w cateringu imprezowym i eventowym. Od wielu lat zajmujemy się obsługą cateringową konferencji, bankietów, gal, pikników firmowych, imprez integracyjnych i innych wydarzeń. Na podstronie Referencje możesz zapoznać się z opiniami naszych zadowolonych klientów.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie, ale działamy na terenie całej Małopolski, a także w sąsiednich województwach. Jeśli chcesz wiedzieć, czy oferujemy usługi także w Twojej miejscowości, skontaktuj się z nami.

Dodatkowo dysponujemy nowoczesną i przestronną salą konferencyjną „Piast”, bardzo atrakcyjnie zlokalizowaną w centrum Krakowa. W naszym lokalu komfortowo zorganizujesz m.in. imprezę firmową i konferencję, ponieważ dysponujemy odpowiednim sprzętem (projektor, rzutnik) oraz nagłośnieniem i oświetleniem.

Usługa catering imprezowy

Oferowany przez nas catering na imprezy i eventy to:

 • Smaczne dania i napoje przygotowane z produktów najwyższej jakości
 • Różnorodność posiłków (potrawy tradycyjne, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i bez laktozy)
 • Elegancki sposób serwowania dań
 • Wysokiej klasy sprzęt
 • Dekoracje stołów i bufetów
 • Profesjonalna, kompleksowa obsługa
 • Na życzenie dodatkowe atrakcje, np. Live Cooking

Gwarantujemy niezawodność i indywidualne podejście – spersonalizujemy ofertę i dostosujemy ją do Twoich oczekiwań. Prosimy o kontakt z nami, aby porozmawiać o szczegółach.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

Catering na imprezy i eventy – oferta

W naszej ofercie mamy catering koktajlowy, bankietowy, konferencyjny, catering na imprezy integracyjne i obronę pracy dyplomowej, a także wykwintny posiłek serwowany. Ponadto organizujemy pikniki. Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na temat każdej z tych usług.

Catering koktajlowy

Catering koktajlowy to propozycja doskonała zarówno na wydarzenia firmowe, jak i prywatne, niezależnie od ich wielkości. W ramach menu koktajlowego serwujemy zimne przekąski oraz dania na ciepło. Wszystkie potrawy są elegancko podane, a ich różnorodność z pewnością zadowoli Twoich gości.

Catering bankietowy

Doskonale wiemy, jak bardzo ważnym, a jednocześnie niełatwym przedsięwzięciem jest organizacja bankietu. Mamy duże doświadczenie w tej materii i chętnie służymy radą oraz pomocą przy wyborze serwowanych dań i napojów. Gwarantujemy też, że nasza profesjonalna obsługa zadba o to, aby wszyscy goście zostali obsłużeni na najwyższym poziomie.

Wykwintny posiłek serwowany

Wykwintny posiłek serwowany polecamy na wyjątkowe okazje, wymagające eleganckiej oprawy, takie jak uroczyste gale, duże przyjęcia oraz ważne eventy. Zapewniamy indywidualnie dopasowane menu, profesjonalną obsługę cateringową i kelnerską, a także szykowne dekoracje kwiatowe.

Catering na konferencje

Nieważne, czy organizujesz małą lokalną konferencję, czy duże międzynarodowe wydarzenie, zapraszamy cię do skorzystania z naszej oferty cateringowej. Mamy wieloletnie doświadczenie w cateringu na imprezy i eventy, chętnie służymy radą i gwarantujemy zarówno pyszne jedzenie, jak i profesjonalną obsługę.

Catering na imprezy integracyjne

Impreza integracyjna to ważne wydarzenie w życiu firmy, nie może więc na nim zabraknąć pysznego posiłku. Zapewniamy smaczne dania przygotowane ze świeżych produktów i profesjonalną obsługę cateringową. Jesteśmy otwarci na indywidualne życzenia naszych klientów.

Organizacja pikników

Organizacja imprez plenerowych i pikników firmowych stanowi znaczną część świadczonych przez nas usług. Jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę nawet na ponad 10000 osób. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem gastronomicznym i profesjonalnym zapleczem technicznym.

Catering na obronę pracy dyplomowej

Catering na obronę pracy dyplomowej to zawsze miły akcent. W swojej ofercie mamy catering zarówno w wariancie dla komisji egzaminacyjnej, jak i uczestników. W jego skład wchodzą kawa i zimne napoje, ciasteczka i przekąski – wszystko pyszne i najwyższej jakości.

0
REALIZACJE
0
PROFESJONALNYCH KELNERÓW
0
ZADOWOLONYCH GOŚCI

Skontaktuj się z nami!

Lastrada Catering Sp. z o.o.

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

Zapraszamy do kontaktu

+48 500 250 967

Catering koordynacja, logistyka, realizacje

+48 504 112 035

+48 507 109 072

catering@lastrada.pl

Biuro czynne: pon.-pt. 9:00-17:00

Placówka: Bistro Piast

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

+48 507 109 074
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Copyright © 2017 Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, tel.: 500 250 967. Wszelkie prawa zastrzeżone.