CATERING ŚWIĄTECZNY

Strona główna » Catering świąteczny

Choć nasza firma zajmuje się przede wszystkim obsługą cateringową przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych i dużych eventów, to oferujemy również catering świąteczny – wigilijny i wielkanocny.

Nasza siedziba znajduje się w centrum Krakowa, ale działamy na terenie całej Małopolski, a także w sąsiednich województwach. Jeśli chcesz wiedzieć, czy oferujemy usługi także w Twojej miejscowości, skontaktuj się z nami.

Usługa catering świąteczny

Oferowany przez nas catering świąteczny to:

 • Pyszne dania przygotowane z produktów najwyższej jakości
 • Różnorodność posiłków (potrawy tradycyjne, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i bez laktozy)
 • Elegancki sposób serwowania potraw
 • Dekoracje stołów i bufetów

Nasza oferta w poszczególnych latach bywa różna, a jej cena jest uzależniona od wielu czynników, dlatego prosimy o kontakt z nami, aby porozmawiać o szczegółach.  Gwarantujemy niezawodność i indywidualne podejście.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

Catering świąteczny – oferta

W naszej ofercie mamy catering wigilijny – przede wszystkim na wigilie firmowe – oraz wielkanocny.

Catering wigilijny

Oferujemy menu wigilijne dla firm – dostarczane do biur lub serwowane podczas wigilii firmowych w lokalach – ale czasami przygotowujemy również propozycje dla osób prywatnych. Tradycyjne dania z nutą nowoczesności, które przyrządzają nasi kucharze, trafiają w gust nawet najbardziej wymagających gości.

Catering wielkanocny

Catering wielkanocny to propozycja na spotkanie przy świątecznym stole – zarówno biznesowe, jak i prywatne. Oferujemy tradycyjne dania z nowoczesnym twistem, przyrządzone z wysokiej jakości składników, idealne zarówno na spotkanie biznesowe, śniadanie firmowe, jak i posiłek w rodzinnym gronie.

0
REALIZACJE
0
PROFESJONALNYCH KELNERÓW
0
ZADOWOLONYCH GOŚCI

Skontaktuj się z nami!

Lastrada Catering Sp. z o.o.

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

Zapraszamy do kontaktu

+48 500 250 967

Catering koordynacja, logistyka, realizacje

+48 504 112 035

+48 507 109 072

catering@lastrada.pl

Biuro czynne: pon.-pt. 9:00-17:00

Placówka: Bistro Piast

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

+48 507 109 074
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Copyright © 2017 Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, tel.: 500 250 967. Wszelkie prawa zastrzeżone.