Catering dla firm

Strona główna » Catering firmowy

Nasza firma może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w cateringu firmowym. Możesz u nas zamówić bufet kawowy na szkolenie, konferencję lub inne wydarzenie, śniadania i lunche biznesowe, przekąski i napoje na town hall meeting, a także obiady pracownicze. Jeśli planujesz organizację dużego eventu – na przykład pikniku firmowego lub konferencji – sprawdź naszą ofertę cateringu na imprezy i eventy.

Nasza firma ma siedzibę w Krakowie, ale działamy na terenie całej Małopolski oraz sąsiednich województw (m.in. w Katowicach). Jeśli chcesz wiedzieć, czy obsługujemy Twoją miejscowość, skontaktuj się z nami.

Catering dla firm Kraków

Usługa catering firmowy

Oferowany przez nas catering dla firm to:

 • Dania i napoje przygotowane z produktów najwyższej jakości
 • Wysokiej klasy sprzęt
 • Posiłki tradycyjne, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i bez laktozy – w zależności od Twoich potrzeb
 • Niezawodność, kompleksowość i profesjonalizm
 • Indywidualne podejście – oferta jest spersonalizowana i dostosowana do Twoich oczekiwań
 • Atrakcyjne ceny

Cena cateringu dla firm jest uzależniona od wielu czynników, dlatego prosimy o kontakt z nami, aby porozmawiać o szczegółach oferty.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

Catering dla firm – oferta

W naszej ofercie mamy catering na spotkania biznesowe, bufet kawowy, śniadania i lunche firmowe oraz obiady pracownicze. Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na temat każdej z tych usług.

Catering na spotkania biznesowe

Na spotkania biznesowe proponujemy catering przekąskowy – efektownie podane, nowoczesne i smaczne mini dania typu finger food, w których przygotowaniu jesteśmy specjalistami. Każda z naszych przekąsek stanowi doskonałe połączenie produktów i smaków, zapewniając doznania będące pełnowartościową podróżą kulinarną.

Obiady pracownicze

W naszej ofercie mamy także obiady pracownicze – dostarczamy lunche na terenie Krakowa i okolic. Zamawiając u nas posiłki, masz gwarancję, że są one przygotowane z najwyższej jakości produktów na bazie od lat sprawdzonych receptur. Obok dań tradycyjnych oferujemy również potrawy wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i bez laktozy.

Bufet kawowy

Bufet kawowy to nieodzowny element każdego szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego. Jeśli organizujesz tego typu wydarzenie, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty profesjonalnego cateringu kawowego. Zapewniamy świeżą i aromatyczną kawę, wysokiej jakości sprzęt, profesjonalną obsługę i drobne przekąski.

Śniadania biznesowe

Dobry posiłek ma znaczenie! Jeśli organizujesz spotkanie z klientem lub partnerem biznesowym w porze śniadaniowej, warto zaskarbić sobie jego sympatię smacznym jedzeniem. Śniadanie, przygotowane ze świeżych sezonowych produktów, dostarczymy do Twojego biura w Krakowie lub okolicach.

Lunche firmowe

Organizujesz spotkanie z klientem lub partnerem biznesowym i zależy Ci na pysznym posiłku? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lunchu biznesowego, który dowozimy w Krakowie i okolicach. Oferujemy zarówno dania tradycyjne, jak i wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe oraz bez laktozy.

0
REALIZACJE
0
PROFESJONALNYCH KELNERÓW
0
ZADOWOLONYCH GOŚCI

Skontaktuj się z nami!

Lastrada Catering Sp. z o.o.

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

NIP: 513 023 69 27

Oferty Cateringowe

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

+48 535 610 320

oferta@lastrada.pl

Biuro i księgowość:

+48 505 415 872

biuro@lastrada.pl

Godziny pracy: pon.-pt. 9:00-17:00

Placówka: Bistro Piast

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

Manager Bistro:

+48 507 109 074

kontakt@bistropiast.pl

Dostawy:

+48 535 640 390

dostawy@bistropiast.pl
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Copyright © 2017 Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, tel.: 500 250 967. Wszelkie prawa zastrzeżone.