CATERING OKOLICZNOŚCIOWY

Strona główna » Catering okolicznościowy

W skład naszej oferty cateringu okolicznościowego wchodzi obsługa wszelkich uroczystości rodzinnych, przede wszystkim wesel i przyjęć komunijnych, ale też spotkań z okazji chrztu, rocznic, urodzin itp. Obok dużych imprez organizujemy również małe domowe wydarzenia.

Zajmujemy się również obsługą cateringową studniówek, półmetków i komersów. Na Wasze życzenie, oprócz standardowych dań, możemy przygotować przekąski tematyczne, dopasowane do charakteru zabawy. Dodatkowo istnieje możliwość organizacji imprezy w naszej przestronnej, klimatyzowanej sali, zlokalizowanej w centrum Krakowa, która z łatwością mieści nawet 350 osób.

Usługa catering okolicznościowy

Oferowana przez nas usługa cateringu okolicznościowego to:

 • Catering szyty na miarę, dopasowany do Waszych oczekiwań
 • Smaczne i estetycznie podane dania
 • Szykowna aranżacja stołów i bufetów
 • Profesjonalna i uśmiechnięta obsługa imprezy
 • Możliwość organizacji przyjęcia w naszej sali w centrum Krakowa, która mieści nawet 350 osób
 • Współpraca z wieloma wspaniałymi obiektami w Krakowie i okolicach
 • Niezawodność, kompleksowość i profesjonalizm
 • Atrakcyjne ceny

Cena cateringu okolicznościowego jest uzależniona od wielu czynników, dlatego prosimy o kontakt z nami, aby porozmawiać o szczegółach oferty.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

Catering okolicznościowy – oferta

W naszej ofercie cateringu okolicznościowego mamy catering na wesela, komunie, chrzciny, urodziny, rocznice i inne uroczystości rodzinne, a także catering na studniówki, półmetki i komersy. Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na temat każdej z tych usług.

Catering weselny

Wesele jest przyjęciem jedynym w swoim rodzaju – powierzcie je nam, a my zadbamy o to, abyście mogli bawić się beztrosko całą noc, ciesząc się pysznym, elegancko podanym jedzeniem. Zapewniamy różnorodne menu (dostosujemy je do Waszych potrzeb), profesjonalną, sympatyczną obsługę oraz szykowną aranżację stołów.

Catering na komunię

Przyjęcie komunijne stanowi idealne dopełnienie tego wyjątkowego dnia. W ramach usługi cateringowej oferujemy nie tylko pyszne jedzenie, ale też elegancką aranżację stołów oraz profesjonalną i sympatyczną obsługę. Co bardzo ważne, nasze menu jest różnorodne, jesteśmy też otwarci na indywidualne życzenia.

Catering na chrzciny

Przyjęcie z okazji chrztu zazwyczaj jest bardziej kameralne niż inne uroczystości rodzinne, niemniej powinno mieć odpowiednią oprawę. Nasza firma zapewnia pyszne, zróżnicowane menu, dopasowane do indywidualnych potrzeb, a także kompleksową i profesjonalną obsługę.

Catering na urodziny, rocznice i inne uroczystości rodzinne

Organizujemy również małe, domowe wydarzenia – imprezy urodzinowe i imieninowe, rocznice i inne uroczystości rodzinne. Z przyjemnością zajmiemy się kulinarną oprawą Twojego przyjęcia. Zapewniamy catering „szyty na miarę”, dopasowany do oczekiwań, w atrakcyjnych cenach.

Catering na studniówki i półmetki

Oferujemy catering dopasowany do rangi imprezy i, na życzenie, tematyczne przekąski. Obok pysznego menu zapewniamy też profesjonalną obsługę wydarzenia. Istnieje możliwość zorganizowania zabawy w naszej przestronnej sali, która mieści nawet 350 osób i jest zlokalizowana w centrum Krakowa.

Deski tapasów

Deska tapasów to atrakcyjnie podany zestaw różnorodnych przekąsek (m.in. grzanki, oliwki, sery i wędliny), który świetnie sprawdza się na imprezach, niezależnie od tego, czy jest to wesele, zabawa sylwestrowa, studniówka, firmowy event czy mała uroczystość rodzinna.

0
REALIZACJE
0
PROFESJONALNYCH KELNERÓW
0
ZADOWOLONYCH GOŚCI

Skontaktuj się z nami!

Lastrada Catering Sp. z o.o.

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

NIP: 513 023 69 27

Oferty Cateringowe

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

+48 535 610 320

oferta@lastrada.pl

Biuro i księgowość:

+48 505 415 872

biuro@lastrada.pl

Godziny pracy: pon.-pt. 9:00-17:00

Placówka: Bistro Piast

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

Manager Bistro:

+48 507 109 074

kontakt@bistropiast.pl

Dostawy:

+48 535 640 390

dostawy@bistropiast.pl
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Copyright © 2017 Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, tel.: 500 250 967. Wszelkie prawa zastrzeżone.