CATERING KOKTAJLOWY

Strona główna » Catering eventowy » Catering koktajlowy

Catering koktajlowy to idealna propozycja na małe i duże wydarzenia prywatne oraz firmowe. Elegancka i wygodna forma podania oraz różnorodność dań z pewnością zadowoli Twoich gości. W skład menu koktajlowego wchodzą różnorodne przekąski, w tym dania finger food, kanapki koktajlowe, przystawki, słodki bufet, zimne napoje oraz kawa.

Każdą potrawę przygotowujemy ze świeżych produktów. Jesteśmy otwarci na życzenia naszych klientów, a w razie potrzeby z przyjemnością służymy radą. W naszej szerokiej ofercie mamy nie tylko przekąski tradycyjne, ale też wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i bez laktozy.

Usługę realizujemy przede wszystkim w Krakowie i okolicach.

Usługa catering koktajlowy

W ramach naszego cateringu oferujemy:

 • Pyszne przekąski, finger food, kanapki koktajlowe, przystawki
 • Słodki bufet
 • Bufet kawowy
 • Stoliki koktajlowe
 • Dekoracje bufetów
 • Stoliki koktajlowe
 • Dostawę do firm

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ostateczna cena cateringu zależy od wielu czynników, dlatego skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i wycenić usługę.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

Catering koktajlowy – galeria

Zobacz, jak prezentuje się przygotowany przez nas catering koktajlowy.

25 lecie ABE w EXPO Kraków

0
REALIZACJE
0
PROFESJONALNYCH KELNERÓW
0
ZADOWOLONYCH GOŚCI

Skontaktuj się z nami!

Lastrada Catering Sp. z o.o.

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

Catering ofertowanie

+48 500 250 967

Catering koordynacja, logistyka, realizacje

+48 504 112 035

+48 507 109 072

catering@lastrada.pl

Biuro czynne: pon.-pt. 9:00-17:00

Placówka: Bistro Piast

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

+48 507 109 074
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Copyright © 2017 Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, tel.: 500 250 967. Wszelkie prawa zastrzeżone.