CATERING NA KONFERENCJE

Strona główna » Catering eventowy » Catering na konferencje

Nieważne, czy organizujesz dużą międzynarodową konferencję, czy małe lokalne wydarzenie, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty cateringowej. Mamy wiele lat doświadczenia w obsłudze cateringowej różnych eventów, również w cateringu na konferencje – na podstronie Referencje znajdziesz opinie naszych zadowolonych klientów.

Zapewniamy pyszne jedzenie i profesjonalną obsługę. Jesteśmy otwarci na indywidualne życzenia, chętnie służymy też radą, między innymi jeśli chodzi o dobór dań.

Usługę cateringu na konferencję realizujemy przede wszystkim w Krakowie i okolicach, a także w sąsiednich województwach.

Usługa catering na konferencje

W ramach naszego cateringu oferujemy:

 • Pyszne przekąski, finger food, kanapki koktajlowe, przystawki
 • Bufet kawowy
 • Słodki bufet
 • Na życzenie opcje wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i bez laktozy

Ostateczna cena usługi cateringowej jest uzależniona od wielu czynników – prosimy o kontakt z nami, aby omówić szczegóły i wycenić usługę.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

przerwa kawowa

Catering na konferencje – galeria

Zobacz, jak wygląda przygotowany przez nas catering konferencyjny.

Catering konferencyjny na AGH

0
REALIZACJE
0
PROFESJONALNYCH KELNERÓW
0
ZADOWOLONYCH GOŚCI

Skontaktuj się z nami!

Lastrada Catering Sp. z o.o.

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

Catering ofertowanie

+48 500 250 967

Catering koordynacja, logistyka, realizacje

+48 504 112 035

+48 507 109 072

catering@lastrada.pl

Biuro czynne: pon.-pt. 9:00-17:00

Placówka: Bistro Piast

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

+48 507 109 074
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Copyright © 2017 Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, tel.: 500 250 967. Wszelkie prawa zastrzeżone.