POLITYKA PRYWATNOŚCI

Strona główna » Polityka Prywatności

Szanowni Państwo!

Administratorem Państwa danych jest Lastrada Catering spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

Posiadane przez nas dane (dane identyfikacyjne i dane adresowe, zdjęcie) przetwarzane są w zakresie koniecznym do zrealizowania zawartej przez nas umowy. Przekazywane są w zakresie niezbędnym do realizacji umowy podmiotom, które współpracują z Administratorem – podmioty zajmujące się obsługą kadrowo-finansową, itp.

Dane osobowe mogą być przekazywane za granicę tylko w przypadku, gdy serwer partnera znajduje się w kraju trzecim.

Mają Państwo prawo żądać od nas dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także do ich przeniesienia do innego podmiotu. Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo wycofać wyrażoną zgodę – w tym celu prosimy o kontakt na biuro@lastrada.pl. Zobowiązujemy się do rzetelnej i skutecznej ochrony Państwa danych, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa oraz tylko w takim czasie i zakresie, który jest uzasadniony łączącą nas współpracą.

W razie decyzji przekazania danych osobowych przez portal facebook.com Administrator oświadcza, że może nie być w stanie usunąć wspomnianych danych z bazy systemów portali społecznościowych.

Jeżeli interesuje Cię w jaki sposób zarządzamy danymi osobowymi zapraszamy Cię do zapoznania się z dokumentacją Administratora, dostępną w jego siedzibie. Jeżeli nie chcesz, abyśmy nadal przechowywali Twoje dan prosimy o kontakt.

0
REALIZACJE
0
PROFESJONALNYCH KELNERÓW
0
ZADOWOLONYCH GOŚCI

Skontaktuj się z nami!

Lastrada Catering Sp. z o.o.

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

Catering ofertowanie

+48 500 250 967

Catering koordynacja, logistyka, realizacje

+48 504 112 035

+48 507 109 072

catering@lastrada.pl

Biuro czynne: pon.-pt. 9:00-17:00

Placówka: Bistro Piast

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

+48 507 109 074
    Administratorem Państwa danych osobowych jest Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Copyright © 2017 Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, tel.: 500 250 967 lub 507 109 072. Wszelkie prawa zastrzeżone.