REFERENCJE

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się opinią

Strona główna » Archiwalne referencje i opinie o LaStrada Catering

LaStrada była odpowiedzialna za serwis dań ciepłych, oraz słodkich przekąsek w postaci finger food i napojów. Zaserwowane dania były smaczne i elegancko podane.

CMA

W imieniu Concept Music Art z przyjemnością możemy polecić usługi firmy catergingowej LaStrada, która w Teatrze Małym w Tychach w dniu 430 zaproszonych gości.

4429_

W imieniu Śląskiego Centrum Logistyki z przyjemnością mogę polecić usługi firmy cateringowej LaStrada Catering, która zajęła się przygotowaniem gali dinner w Małej Hali w Arenie Gliwice podczas XXX-lecia firmy dla 430 naszych gości – Anna Płaszczyk

UP logo

Przygotowanie obslugi cateringowej dla tego wydarzenia było trudnym zadaniem, między innymi ze względu na profil uczestników, które reprezentowali ośrodki naukowe z ponad 20 państw. Zaproponowane menu było różnorodne i spełniało wymagania nawet najbardziej wymagających uczestników

agh_znk_wbr_rgb

Z przyjemnością możemy polecić usługi firmy cateringowej LaStrada, która podczas obchodów 100-lecia Akademii Górniczo-Hutniczej, przygotowała catering dla naszych zaproszonych 200 osób. Obsługa była miła i profesjonalna, a współpraca przebiegała sprawnie.

Armaco

Working closely together, LaStrada and Arena Catering, prepared the grand dinner party, which served in strict accordance with diplomatic protocol to 90 people, including prime ministers, ministers and the officials from around the world. The dishes had a strong visual appeal, whereas professional waiter service emphasized the importance of the event.

Firma LaStrada przygotowała kompleksową usługę cateringową w czasie organizowanego przez naszą firmę jubileuszu 25-lecia firmy Nicromet. Współpracowaliśmy przez ponad pół roku, wymyślając menu szyte na miarę klienta.

LaStrada Catering jest profesjonalnym i rzetelnym kontrahentem. Wszystkie zlecenia zostały wykonane w sposób nie budzący zastrzeżeń oraz z należytą starannością. Rekomendujmy LaStrada Catering jako firmę zapewniającą wysoką jakoś usług oraz wiarygodnego partnera przy sprawnej realizacji umowy.

Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk zaświadcza iż, LaStrada Catering Sp. z o.o., była wykonawcą usług gastronomicznych na potrzeby przeprowadzenia konferencji pt. XXV Szkoły Eksploatacji Podziemnej w dniu 25.02.2016r. w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie dla 300 osób.

Firma LaStrada Catering Sp. z o.o. była odpowiedzialna za obsługę cateringową międzynarodowej konferencji medycznej, która odbyła się w krakowskim Teatrze im. J. Słowackiego w dniach 20-21.11.2014.

Pragnę udzielić referencji firmie LaStrada Catering Sp. z o.o. oraz podziękować za profesjonalną obsługę cateringową (przerwy kawowe, lunche, bankiet) podczas Intel Extreme Masters 2015 r. w Katowicach dla 2700 osób każdego dnia i przedstawicieli firm Intel, Twitch oraz ESL.

Firma LaStrada Catering w profesjonalny sposób podeszła do realizacji powierzonego zlecenia. Obsługa odpowiednio przygotowania do zadania, sprawie realizowała prace.

Niniejszym listem potwierdzamy współpracę z firmą Lastrada Catering Sp. z o.o., która zorganizowała dla nas Piknik Jubileuszowy połączony z paradą lotniczą w dniu 17.08.2013 w Mielcu.

Jest mi niezmiernie miło móc polecić usługi firmy Cateringowej LaStrada Catering ul. Śląska 57, 32-080 Zabierzów, przyszłym klientom, którzy poszukują najwyższej jakości usługi i indywidualnego podejścia do klienta.

Montownia

W imieniu własnym i pracowników Grupy MONTOWNIA pragnę podziękować LaStrada Catering za profesjonalną obsługę eventu obejmującego przygotowanie bankietu dla 230 osób, odbywającego się w Muzeum Sztuki Japońskiej w Krakowie.

0
REALIZACJE
0
PROFESJONALNYCH KELNERÓW
0
ZADOWOLONYCH GOŚCI

Skontaktuj się z nami!

Lastrada Catering Sp. z o.o.

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

NIP: 513 023 69 27

Oferty Cateringowe

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

+48 535 610 320

oferta@lastrada.pl

Biuro i księgowość:

+48 505 415 872

biuro@lastrada.pl

Godziny pracy: pon.-pt. 9:00-17:00

Placówka: Bistro Piast

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

Manager Bistro:

+48 507 109 074

kontakt@bistropiast.pl

Dostawy:

+48 535 640 390

dostawy@bistropiast.pl
    Administratorem Państwa danych osobowych jest Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Copyright © 2017 Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, tel.: 500 250 967. Wszelkie prawa zastrzeżone.