Catering weselny

Przyjęcie weselne to impreza jedyna w swoim rodzaju – musi sprostać zróżnicowanym gustom i zachwycić wszystkich Waszych Gości. Z przyjemnością pomożemy Wam w organizacji wymarzonego wesela.

Już od wielu lat specjalizujemy się w cateringu weselnym i organizacji wesel, dzięki czemu możemy pochwalić się dużą wiedzą i doświadczeniem. Chętnie się nimi z Wami podzielimy, byście w tym szczególnym dniu mogli skupić się wyłącznie na wspaniałej zabawie.

W ramach cateringu na wesele zapewniamy różnorodne menu, profesjonalną obsługę przyjęcia weselnego oraz piękne aranżacje stołów. Nie boimy się krótkich terminów realizacji i jesteśmy elastyczni pod względem ustalenia menu.

Dodatkowo oferujemy możliwość organizacji przyjęcia weselnego w naszej pięknej i przestronnej sali w centrum Krakowa, która pomieści nawet 350 gości. A może marzycie o weselu w nietypowym miejscu? Współpracujemy z wieloma obiektami w Krakowie i okolicach. Są wśród nich Pałac Radziwiłłów w Balicach, Stara Stodoła w Dobczycach, Oaza Leńcze, Rancho Wiktoryjka, Ogród Brzoskwinia, Gospoda Nad Zimną Rzeczką i wiele, wiele innych miejsc.

Usługa catering na wesele

Oferowana przez nas usługa cateringu weselnego to:

 • Eleganckie i smaczne menu na wesele, dostosowane do Waszych potrzeb
 • Szykowna aranżacja stołów
 • Profesjonalna i uśmiechnięta obsługa przyjęcia weselnego
 • Gwarancja zadowolenia Waszych gości
 • Sala w centrum Krakowa, która pomieści nawet 350 osób
 • Współpraca z wieloma wspaniałymi obiektami w Krakowie i okolicach
 • Niezawodność, kompleksowość i profesjonalizm
 • Elastyczna oferta – dajcie nam znać, na czym Wam zależy

W przypadku cateringu na wesele cena jest uzależniona od wielu czynników, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami, aby porozmawiać o szczegółach oferty.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

Catering na wesela – galeria

Zobacz, jak prezentuje się przygotowany przez nas catering na wesele.

Catering weselny w Pałacu Radziwiłłów

0
REALIZACJE
0
PROFESJONALNYCH KELNERÓW
0
ZADOWOLONYCH GOŚCI

Skontaktuj się z nami!

Lastrada Catering Sp. z o.o.

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

NIP: 513 023 69 27

Oferty Cateringowe

+48 500 250 967

catering@lastrada.pl

+48 535 610 320

oferta@lastrada.pl

Biuro i księgowość:

+48 505 415 872

biuro@lastrada.pl

Godziny pracy: pon.-pt. 9:00-17:00

Placówka: Bistro Piast

ul. Piastowska 47

30-067 Kraków

Manager Bistro:

+48 507 109 074

kontakt@bistropiast.pl

Dostawy:

+48 535 640 390

dostawy@bistropiast.pl
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Copyright © 2017 Lastrada Catering Sp. z o.o., ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, tel.: 500 250 967. Wszelkie prawa zastrzeżone.